Nauczyciele

image_pdfimage_print

Urszula Ciupak
Dyrektor

Apolonia Grabska-Gajczyk
Wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego

Monika Citow
Kierownik Szkolenia Praktycznego, nauczyciel biologii

Danuta Węsławowicz
nauczyciel języka polskiego

Danuta Dudkiewicz
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Gabriela Rajczakowska-Jaraczewska
wychowawca w internacie

Marzena Gaweł
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Radosław Sałandyk
nauczyciel Wychowania-Fizycznego, wychowawca w internacie

Sylwia Szejmo
nauczyciel wychowania fizycznego

Tomasz Marcinowski
nauczyciel Języka angielskiego

Beata Białocka
pedagog

Kaczmarczyk Alina
nauczyciel historii, geografii

Robaszewska-Pająk Sylwia 
nauczyciel języka angielskiego, WOK

Chawchunowicz Robert 
nauczyciel WOS i EDB

Anna Mulak
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Ks.Maciej Szymanowski
nauczyciel  religii

Krzysztof Złocik
wychowawca w internacie, nauczyciel W-F

Mariola Wasilewska
nauczyciel  przedmiotów zawodowych

Jacek Adamski
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Elżbieta Bochno
nauczyciel produkcji zwierzęcej

Anna Kaniuk
nauczyciel matematyki

Agata Jankowiak
nauczyciel informatyki

Tomasz  Łęczyński
nauczyciel informatyki

Adam Kosobucki
przedmioty logistyczne, wychowawca w internacie

Agnieszka Rajczakowska-Strach 
dietetyka

Olga Jagielska
nauczyciel języka niemieckiego

Ewelina Korecka
wychowawca w internacie

Michał Browarczyk
nauczyciel informatyki

Beata Watras
nauczyciel fizyki

Barbara Koliszko
nauczyciel języka niemieckiego

Izabela Krzyśków
nauczyciel języka niemieckiego

Jolanta Imiołek
nauczyciel chemii

Maria Cybulska
przedmioty zawodowe gastronomiczne

Łucja Topornicka
nauczyciel języka polskiego

Marta Święch
wychowawca w internacie

Eurydyka Czyrko
wychowawca w internacie

Data publikacji: 2013-12-30 00:07:06 autor Maciej Baranowski,
Ostatnia modyfikacja: 2020-06-01 09:47:22 dokonana przez Maciej Baranowski
Historia zmian'Historia zmian wpisu
StatystykiOdsłony strony: 4092



Przeglądasz wersję wpisu z 6 lutego 2018 o 09:55:04..


Historia zmian wpisu:

Zofia Rak
Dyrektor, nauczyciel przedmiotów zawodowych


Apolonia Grabska-Gajczyk
Wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego

Monika Citow
Kierownik Szkolenia Praktycznego, nauczyciel biologii

Zbigniew Rak
nauczyciel fizyki, informatyki oraz przedmiotów

Danuta Węsławowicz
nauczyciel języka polskiego

Małgorzata Maj
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Danuta Dudkiewicz
nauczyciel przedmiotów zawodowych i biologii

Gabriela Rajczakowska-Jaraczewska
wychowawca w internacie

Marta Święch
nauczyciel Języka Polskiego, wychowawca w internacie

Marzena Gaweł
nauczyciel przedmiotów zawodowych, chemii

Radosław Sałandyk
nauczyciel Wychowania-Fizycznego

Sylwia Szejmo
nauczyciel wychowania fizycznego

Tomasz Marcinowski
nauczyciel Języka angielskiego

Zygmunt Krzyworączka
nauczyciel przedsiębiorczości

Anna Horwat-Romaniuk
nauczyciel języka niemieckiego

Beata Białocka
pedagog

Maria Kruczkowska
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Kaczmarczyk Alina
nauczyciel historii, geografii

Robaszewska-Pająk Sylwia 
nauczyciel języka angielskiego, WOK

Chawchunowicz Robert 
nauczyciel WOS

Anna Mulak
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Ks.Maciej Szymanowski
nauczyciel  religii

Eurydyka Czyrko
nauczyciel  języka polskiego, wychowawca w internacie

Krzysztof Złocik
wychowawca w internacie, nauczyciel W-F

Mariola Wasilewska
nauczyciel  przedmiotów zawodowych

Jacek Adamski
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Elżbieta Bochno
nauczyciel produkcji zwierzęcej

Anna Kaniuk
nauczyciel matematyki

Agata Jankowiak
nauczyciel informatyki

Tomasz  Łęczyński                                                                                                                                        nauczyciel informatyki

Alicja Łyp                                                                                                                                         przedmioty logistyczne

Adam Kosobucki                                                                                                                           przedmioty logistyczne

Renata Figurska                                                                                                                               nauczyciel chemii

Agnieszka Rajczakowska-Strach                                                                                                          dietetyka

Olga Jagielska
nauczyciel języka niemieckiego

 

Ewelina Korecka
wychowawca w internacie